Puslapis angliškai (View page in English)


Sveiki atvykę į Kinze Manufacturing

Sąžiningumas, inovacijos, tobulumas, dėmesys klientui ir abipusė pagarba – tai pamatinės vertybės, kuriomis remdamasis Jon Kinzenbaw įkūrė savo kompaniją. Tos pačios vertybės yra varomoji mūsų verslo jėga ir šiandien.

 

KINZE inovacijų istorija

21-erių amerikietis ūkininkas Jon Kinzenbaw savo ūkio technikos remonto dirbtuves Victor miestelyje Ajovos valstijoje atidarė 1965-aisiais. Po šešerių metų jo pirmoji didelė inovacija – vienos ašies žemo profilio grūdų vežimo prikaba – sukėlė revoliuciją grūdų pervežime. 1975-aisiais Jon sukūrė atgal susilankstančią sodinimo mašiną, kuri per naktį pakeitė sodinimo pramonę. Nuo tada Kinze laikoma technologijos lydere ir inovatore.

 

Kinze šiandien

Kinze vis dar priklauso Kinzenbaw šeimai ir yra  pripažįstama rinkos lydere inovatyvios, patvarios ir aukštos kokybės sodinimo bei grūdų transportavimo technikos gamybos srityje. Pasaulinė įmonės būstinė ir gamybos įrenginiai Williamsburge, Ajovoje, išsidėsčiusi daugiau nei 25 akrų teritorijoje. Įmonė toliau investuoja į pačius inovatyviausius įrenginius ir aktyviai bendradarbiauja su plačiu prekybininkų tinklu.


Kinze Lietuvoje

2013 gegužę Kinze atidarė pirmąją savo gamyklą Lietuvoje, kuri yra ir pirmoji įmonės gamykla užsienyje (norėdami apžiūrėti gamyklą spauskite čia). Šioje gamykloje bus gaminamos sodinimo mašinos, ir tai padės augti įvairių šalių rinkose, įskaitant Rusiją, Ukrainą, Čekiją, Bulgariją ir Vengriją. 2013-ųjų rudenį naujojoje gamykloje bus pradedamos surinkinėti Kinze 3000 modelio sodinimo mašinos.

 

Karjera Kinze Lietuvoje

Naujojoje gamykloje greitai bus pradėti produkcijos surinkimo darbai, tad Kinze siūlo prie komandos prisijungti kvalifikuotam personalui. Darbo Kinze privalumai – inovacijas skatinanti aplinka, karjeros galimybės, konkurencinga finansinio skatinimo sistema ir galimybė dirbti su pačiomis naujausiomis technologijomis ir gamybos įrenginiais.


Kinze Manufacturing, Inc. gamybos plėtra Lietuvoje 

2013 m. birželio mėnesį Kinze, bendradarbiaudama su Lietuva ir Europos regioninės plėtros fondu, Guopstų kaime, Trakų rajone, Lietuvoje atidarė „Kinze Europe“, UAB. Projektas yra įgyvendinamas remiant Europos regioninės plėtros fondui ir skirtas verslo aplinkos gerinimui bei produktyvumui didinti Lietuvoje.


InvestLT+, projekto kodas: VP2-2.1-UM-05-V-03-002